SEO PAKALPOJUMI

MĀJAS LAPAS SEO OPTIMIZĀCIJA PROCESS:

 1. SEO AUDITS
  Veiksim analīzi Jūsu mājas lapai vai interneta veikalam, pārbaudot visus SEO elementus un mājas lapas esošo stāvokli.
 2. IEKŠĒJĀ MĀJASLAPAS OPTIMIZĀCIJA JEB UZLABOŠANA
  Veiksim mājas lapas iekšējo SEO optimizāciju, kas sastāv no vairākām tehniskām darbībām, uzlabojot mājas lapas struktūru, saturu un ievērojot SEO draudzīgus principus.
 3. ĀRĒJĀ SEO OPTIMIZĀCIJA
  Kvalitatīva satura veidošana palīdzēs veicināt sadarbību ar citām interneta vietnēm, Tādā veidā veidosim veselīgus un kvalitatīvus ārējo saišu signālus, kas veicinās pozīciju kāpumu Jūsu mājas lapai vai interneta veikalam.
 4. REZULTĀTU ATSKAITES
  Sagatavosim ikmēneša atskaiti, kurā būs apkopoti visi veiktie SEO optimizācijas darbi, secinājumi par mājas lapas SEO stāvokli, un arī pozīciju izmaiņas
SEO optimizācija, google optimizācija, seo pakalpojumi, seo optimizācija mājas lapai

Šobrīd, SEO pakalpojumi un to process ir veidots tā, lai pat rūdītākais speciālists to neizprastu par visiem 100%. Meklētāju programmu algoritms mainās arvien biežāk, jo interneta vide papildinās ar jaunām mājas lapām, kā arī tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas – ir lielāka kopējā konkurence, vairāk lietotāju, līdz ar to, ir nepieciešami stingrāki noteikumi pozīciju novērtēšanai.

SEO optimizācija ir interesants un pārbaudijumiem bagāts process, kura laikā mēs analizēsim, eksperimentēsim un parādīsim jums to, ko esam atklājuši un paveikuši – Pirms veiksim SEO optimizāciju, sāksim ar SEO auditu jūsu mājas lapai. Viens no svarīgākajiem SEO optimizācijas uzdevumiem ir saistīt pareizos atslēgas vārdus ar jūsu mājas lapas sadaļām, kas precīzāk raksturo pakalpojumu vai piedāvājumu. Parasti šie atslēgas vārdi ir jāizpēta, lai saprastu, ko un kā cilvēki meklē internetā.

Šo procesu veido padziļināta atslēgas vārdu izpēte un analīze, kas izskaidros to, kāda ir pašreizējā situācija un ko var darīt, lai uzlabotu un iegūtu augstākas pozīcijas un sasniegtu vēlamos mērķus. Nedrīkst aizmirst arī to, ka SEO optimizētas mājas lapas kritēriji mainās līdz ar jaunu tehnoloģiju ieviešanu un lietotāju pieredzes uzlabošanu. Ja līdz šim vēl nēesi uzzinājis, kas ir SEO, spied – šeit.

Ir daudz tehniskie mājas lapas aspekti, kas var ietekmēt jūsu mājas lapas SEO optimizāciu. Ja esat mazs uzņēmums vai individuāla persona, kas strādā ar specifisku nišu un biznesu, iekšējā mājas lapas optimizācija ir labs sākums, lai uzsāktu SEO optimizācijas procesu, un uzlabotu mājas lapas lietotāju pieredzi. Taču, ja jūs nodarbojaties ar biznesu vai pakalpojumu kam ir liela konkurence, tad ārējā mājas lapas optimizācija ir nepieciešams risinājums augstu pozīciju sasniegšanai.

Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, mājas lapas saturs ir jāveido kvalitatīvi un saprotami. Lai interneta lietotājs veiktu konkrēto darbību, ir jāveido pareiza pieeja un uzrunājošs saturs, kas atbildēs uz to, ko klients meklē. Mēs strādājam ar mērķi, lai katrs mājas lapas apmeklētājs jūtas ērti un pārliecināti, kā arī atrastu atbildi uz to, ko klients vēlas atrast apmeklējot jūsu mājas lapu. Kā arī, lai jūs, kā mūsu patstāvīgais klients, justu un redzētu, ka rezultāts ir sasniegts, kā arī turpmāk esat gatavs spert nākamos soļus pretī jauniem sasniegumiem.

Strādājot ar Jūsu mājas lapas SEO optimizācijas kampaņu, nodrošināsim Jūs ar ikmēneša pozīciju, uzlabojumu atskaiti, kas uzrādīs visas veiktās izmaiņas, kā arī pozīciju kāpumus. Lai sasniegtu labākās pozīcijas, nedrīkst aizmirst par SEO optimizētu satura izveidi. Kvalitatīva un lietotājam saprotama pakalpojuma vai produkta informācija nodrošinās Jūsu atslēgas vārdiem augstākas pozīcijas ilgtermiņā.

✅ Mājas lapas veselības pārbaude SEO Audits
✅ Mājas lapas autoritātes uzlabošana Ārējā SEO optimizācija
✅ Mājas lapas struktūras uzlabošana Iekšējā SEO optimizācija
✅ Mājas lapas rezultātu apkopošana SEO monitorings

KVALITATĪVI SEO PAKALPOJUMI – KĀDI IR JŪSU IEGUVUMI?

Palielināts mājas lapas apmeklējums

Uzlabojoties mājas lapas atslēgas vārdu pozīcijām Google.lv meklētājā, Jūs palielināsiet savas mājas lapas vai interneta veikala apmeklējumu.

Samazinātas reklāmas izmaksas

Atrodoties TOP pozīcijās, Jūs ilgtermiņā samazināsiet izdevumus maksas reklāmā, jo klientus iegūsiet organiski, tieši no Google.lv meklētāja.

Zīmola atpazīstamība

Atrašanās TOP pozīcijās Google meklētājā, dos Jūsu zīmolam atpazīstamību ilgtermiņā, līdz ar to arī vairāk klientus, kas atgriezīsies Jūsu mājas lapā.

Peļņas palielināšana

Jūsu biznesam saistošu atslēgas vārdu atrašanās TOP pozīcijās Google.lv meklētājā, piesaistīs vairāk potenciālu klientu, līdz ar to, palielināsies arī peļņa.

Mērķauditorijas sasniegšana

Sasniedzot TOP pozīcijas ar biznesam saistošiem atslēgas vārdiem, Jūs iegūsiet sava darbības veida mērķauditoriju un palielināsiet peļņu ilgtermiņā.

Vērtīgs ieguldījums

SEO optimizācija ir labs veids kā izvairīties no maksas reklāmu izmantošanu nākotnē, ar šo ieguldījumu Jūs būsiet izvēlējies pareizo mārketinga stratēģiju.

PIESAKIES MĀJAS LAPAS OPTIMIZĀCIJAI

2018. GADA MĀJAS LAPAS MEKLĒŠANAS RANGA FAKTORI ↗

(*SemRush pētījumi un analīzes)

1. Tiešie mājas lapas (brand) meklējumi un apmeklējumi
2. Laiks, ko pavada lietotājs Jūsu mājas lapā
3. Apmeklēto sadaļu daudzums sesijas laikā
4. Atlēcienu skaits (Bounce Rate), kas parāda to, cik procentuāli lietotājs ir ieinteresēts Jūsu mājas lapas saturā
5. Kopējais ienākošo saišu(domēnu) skaits
6. Kopējais ienākošo saišu skaits
7. Kopējais ienākošo IP adrešu skaits
8. Kopējais ienākošo "follow" saišu skaits
9. Satura garums
10. Mājas lapas drošība (HTTPS)
11. Kopējais enkurtekstu skaits
12. Atslēgas vārds enkurtekstā
13. Atslēgas vārds tekstā
14. Atslēgas vārda densitāte jeb biežums tekstā
15. Atslēgas vārds titulā jeb galvenē
16. Atslēgas vārds META aprakstā
17. Video mājas lapā
LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti