INSTAGRAM MĀRKETINGS

PAKALPOJUMA SNIEGŠANAS PROCESS:

 1. Produktu un pārstāvētās nozares izpēte
  Izpētīsim Jūsu piedāvātos pakalpojumus un produktu, lai izprastu Jūsu pārstāvēto nozari.
 2. Stratēģijas izstrāde darbībām Instagram platformā
  Izstrādāsim stratēģiju jeb plānu, pēc kura vadīsimies, lai uzlabotu Instagram konta stāvokli, darbības un efektivitāti.
 3. Ilgtermiņa un īstermiņa mērķu izveidošana
  Uzstādīsim konkrētus īstermiņa un ilgtermiņa mērķus, pēc kuriem vadīsimies, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.
 4. Uzņēmuma konta izveide un optimizācija
  Izveidosim un optimizēsim Jūsu Instagram kontu, pilnveidojot tā informāciju, saturu un dizainu.
 5. Programmatūras pieslēgšana kontam
  Yoursite.lv programmatūras pieslēgšana Instagram konta darbībām, sekotāju piesaistīšanai.
Instagram Mārketings, sekotāju iegūšana

Pasaulē lielu atzinību ieguvusi sociālā bilžu apmaiņas platforma “Instagram”. Līdz ar jaunās aplikācijas iznākšanu, miljoniem lietotāju reģistrējās šajā bilžu apmaiņas tīklā, lai komunicētu ar pārējiem izmantojot bildes, video un nelielus tekstus zem tiem. Šobrīd šo platformu izmanto vairāk kā 600 miljonu lietotāju mēnesī. Līdz ar šādiem skaitļiem, tas ir nepārprotami labs veids, kā komunicēt ar klientiem, iegūt jaunus klientus un izveidot Instagram impēriju, kas vēlāk sniedz Jums iespēju pārdot jebkuras nozares produktu. Atliek tikai saprast to, kā efektīvāk sasniegt konkrētos lietotājus, kas būtu ieintersēti iegādāties Jūsu produktu vai izmantot Jūsu pakalpojumus.

Uzsākot Instagram mārketinga kampaņu, ir ļoti svarīgi izpētīt Jūsu pārstāvēto produkta vai pakalpojuma nozari. Izstrādāta strātēģija palīdzēs mums virzīties uz konkrētiem mērķiem. Lai piesaistītu jaunus klientus, sagatavosim atbilstošu saturu klienta mērķauditorijai, kas laika gaitā ģenerēs vairāk aktīvos sekotājus Jūsu Instagram kontam. Instagram kampaņa dod lielisku iespēju reklamēt savu produkciju, jo komunikācija ar lietotājiem notiek attēlu un video formātā. Kvalitatīvi attēli un video piesaistīs uzmanību un atradīs potenciālo pircēju. Mēs parūpēsimies, lai Jūs sasniegtu savas nozares mērķauditoriju un iegūtu jaunus klientus ilgtermiņā.

BodyBuilderTime Instagram kampaņa
Klienta "BodyBuilderTime" Instagram kampaņas rezultāti

Strādājot ar Jūsu Instagram kontu, pieslēgsim arī mūsu programmatūru, kas strādās 24/7 un ar laiku ļaus sasniegt tūkstošiem lietotāju katru dienu. Sekošana pēc atrašanās vietas un interesēm, bilžu komentēšana, tiešo ziņu sūtīšana un citas vērtīgas funkcijas palīdzēs sasniegt vēlamo auditoriju, iegūt jaunus sekotājus un klientus Jūsu augošajam uzņēmumam. Laika gaitā Jūs savu Instagram kontu varēsiet izmantot kā lielisku bezmaksas reklāmu savam produktam vai pakalpojumam.

Sociālo tīklu mārketings, tajā skaitā Instagram mārketings uzņēmumiem, sniedz lielisku iespēju sasniegt tūkstošiem patērētāju katru dienu. Daudzi uzņēmumi nenovērtē sociālo platformu spēku un ietekmi, kas laika gaitā Jūsu biznesam var palielināt peļņu un samazināt komerciālās reklāmas izmaksas, kas parasti tiek pirktas, lai iegūtu jaunus klientus. Mums ir zināšanas un pieredze, lai izstrādātu vērtīgu Instagram mārketinga kampaņu un iegūtu jaunus klientus Jūsu biznesam.

KĀDAS IR IESPĒJAS STRĀDĀJOT AR INSTAGRAM MĀRKETINGU?

 
24/7 Automatizēta sekotāju iegūšana Jūsu Instagram kontam, pēc interesēm, atrašanās vietas un vēlamajiem atslēgas vārdiem.

 
24/7 Automatizēta komentāru rakstīšana Instagram lietotājiem ar Jūsu ievadīto tekstu, pēc interesēm, atrašanās vietas un vēlamajiem atslēgas vārdiem.

 
24/7 Automatizēta fotogrāfiju un video “laikošana”, pēc interesēm, atrašanās vietas, izvēlētā laika un vēlamajiem atslēgas vārdiem.

 
24/7 Automatizēta fotogrāfiju vai video ievietošana Instagram profilā, ar vēlamo tekstu, kā arī laika un dienas iestatīšanu.

 
24/7 Automatizēta tiešo ziņu izsūtīšana Instagram lietotājiem ar Jūsu ievadīto tekstu un bildi, izvēlētā daudzumā, laikā un dienā.

 
Jūsu biznesa vai privātā Instagram konta apkalpošana, kas popularizēs Jūsu zīmolu un iegūs lielāku mērķauditoriju, sekotāju tieši Instagram sociālajā platformā.

PIESAKI SAVU INSTAGRAM PROJEKTU

MĒS AR JUMS SAZINĀSIMIES

LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti