MĀJAS LAPU IZSTRĀDE

MĀJAS LAPU IZVEIDE, PROCESS:

Plāna izveide mums palīdzēs pieturēties pie svarīgākajām lietām, kas attiecas uz mājas lapas izstrādi, termiņiem un vajadzībām.

Izstrādāsim jūsu biznesam atbilstošu dizainu, kas kalpos lieliski, lai pārdotu vai piesaistītu jaunus klientus. Kopīgi izvēlēsimies labāko variantu!

Turpināsim ar mājas lapas izstrādi, saskaņojot to ar mūsu izveidoto plānu un dizainu. Mājas lapas funkciju un elementu pievienošana, kas nepieciešama, lai Jūsu mājas lapa darbotos pilnvērtīgi un efektīvi.

Pēc mājas lapas izstrādes, testēsim un pārbaudīsim, vai mājas lapa ir pilnvērtīga un darbojas atbilstoši klienta vajadzībām. Apmācīsim Jūs darboties ar mājas lapu, ļaujot Jums pārvaldīt saturu, bildes un citu informāciju.

Uzturēsim un apkalposim Jūsu mājas lapu arī nākotnē, kas veicinās Jūsu biznesa izaugsmi ilgtermiņā.

Pirms uzsāksim darbu ar jums, uzdosim jums pavisam vienkāršu jautājumu – Jūsuprāt, ko apmeklētājs vēlas ieraudzīt, ienākot jūsu mājas lapā?
Atbildot kopā uz šo jautājumu, mēs iegūsim pamata vīziju Jūsu nākamās mājas lapas izskatam, struktūrai un funkcijām. Turpinot sadarbību, iesaistīsimies mēs, lai šo vīziju realizētu interneta vidē.

Lai mājas lapas izstrāde noritētu veiksmīgi, ir jāizveido soli-pa-solim plāns, kas tiks veidots kopā tieši ar jums. Pirms darba uzsākšanas noteikti izvirzīsim galvenos mērķus mājas lapas dizaina izveidei kā arī funkcionalitātei. Katrai pakalpojuma sfērai, biznesa veidam vai idejai ir sava pieeja uz potenciāla klienta iegūšanu, tieši tāpēc kopīgi izvērtēsim katru niansi, kas varētu ietekmēt klienta skatījumu uz jūsu biznesa pakalpojuma vai idejas pasniegšanu interneta vidē. Ieteiksim un palīdzēsim sasniegt vēlamo rezultātu, kas noteikti apmierinās gan Jūsu vēlmes, gan arī mājas lapas apmeklētājus.

mājas lapu izstrāde
Mobīlā ierīce un personālais dators

Apmēram tik strauji ir mainījušies ierīču lietošanas paradumi pēdējos 7 gados. Tie mainīsies arī turpmāk līdz ar jaunākām tehnoloģijām. Mājas lapas, kas nav optimizētas, pielāgotas mobīlajām ierīcēm un planšetēm, vairs nekonkurē ar tām mājas lapām, kas ir optimizētas. Un jāņem vērā arī fakts, ka šobrīd Google meklētājprogramma paaugstina pozīcijas tām mājas lapām, kas ir optimizētas visām ierīcēm. Mēs Jūsu mājas lapu pielāgosim gan mobīlajiem tālruņim, gan arī planšetēm.

Līdz ko mājas lapu izstrāde tiks pabeigta, kopīgi veiksim secinājumus par padarīto darbu un nepieciešamības gadījumā uzlabosim esošo informāciju, dizainu vai struktūru. Nodrošināsim Jūs arī ar personīgo mājas lapas administrātora kontu, kas ļaus jums jebkurā laikā ienākt sistēmā un veikt izmaiņas, labot tekstus, bildes un veikt arī citas būtiskas darbības.

LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti