SEO AUDITS

PAKALPOJUMA SNIEGŠANAS PROCESS:

Veiksim analīzi Jūsu mājas lapai vai interneta veikalam, pārbaudot visus tehniskos SEO elementus un mājas lapas esošo stāvokli.

Apkoposim visu esošo informāciju par Jūsu mājas lapu vai interneta veikalu, vadoties pēc jaunākajām SEO tendencēm, un aprēķināsim mājas lapas SEO stāvokli procentuāli.

Sagatavosim atskaiti par mājas lapas SEO stāvokli, kādas ir nepieciešamās darbības mājas lapas vai interneta veikala SEO uzlabošanai.

Mājas lapas SEO audits sniedz Jums iespēju saprast to, cik optimizēta un lietotājiem atbilstoša ir Jūsu mājas lapa, un vai tā spēj sasniegt augstākās pozīcijas Google, Bing un citu meklētāju organiskajos rezultātos. SEO audits ļaus Jums orientēties un uzzināt to, vai mājas lapas parametri, saturs un tehniskie elementi atbilst SEO kvalitātes rezultātamAnalīze palīdzēs mums identificēt nepieciešamās izmaiņas un uzlabot Jūsu mājas lapas sniegumu, kas laika gaitā paaugstinās arī organiskās pozīcijas. SEO audits jeb mājas lapas analīze sastāv no vairāk kā 10 primāro elementu pārbaudes, un vairāk nekā 90 sekundāro elementu izpētes. Jūsu mājas lapas SEO audits ietver arī konkurentu analīzi, nosakot to, kas šobrīd ir labāks kaimiņam, un kādas būtu nepieciešamās darbības, lai pilnveidotu vājības un paaugstinātu Jūsu mājas lapas sniegumu.

Mājas lapas SEO audits nodrošinās Jums vērtīgu informācijas avotu par Jūsu mājas lapas vai interneta veikala kvalitāti. Novērtējot Jūsu mājas lapas stāvokli, tiks izveidota atskaite, kurā tiks ietverta visa informācija par esošo mājas lapas struktūru, atslēgas vārdiem un SEO efektivitāti. Pēc mūsu ieteikumiem un Jūsu izvēles, būsim gatavi turpināt strādāt ar mājas lapas iekšējo SEO optimizāciju, kā arī mājas lapas ārējo SEO optimizāciju, nodrošinot Jums maksimālu atdevi augstāku pozīciju sasniegšanai. Papildināsim Jūsu mājas lapu ar atbilstošiem atslēgas vārdiem un izveidosim saturu, kas palīdzēs Jums sasniegt vairāk lietotāju no organiskajiem meklēšanas rezultātiem. Veicot mājas lapas SEO auditu, ne tikai pastāstīsim par Jūsu mājas lapas tehnisko stāvokli, bet arī ieteiksim padomus, kas nākotnē Jums noderēs, lai uzlabotu mājas lapas SEO efektivitāti.

SEO Audits process
LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti