TWITTER MĀRKETINGS

PAKALPOJUMA SNIEGŠANAS PROCESS:

Izpētīsim Jūsu piedāvātos pakalpojumus un produktu, lai izprastu Jūsu pārstāvēto nozari.

Izstrādāsim stratēģiju jeb plānu, pēc kura vadīsimies, lai uzlabotu Twitter konta stāvokli, darbības un efektivitāti.

Uzstādīsim konkrētus īstermiņa un ilgtermiņa mērķus, pēc kuriem vadīsimies, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

Izveidosim un optimizēsim Jūsu Twitter kontu, pilnveidojot tā informāciju, saturu un dizainu.

Yoursite.lv programmatūras pieslēgšana Twitter konta darbībām, sekotāju piesaistīšanai.

Specifiski pielāgota satura ģenerēšana un izvietošana Jūsu Twitter kontā, kas palīdzēs Jums pārdot produktu un piesaistīt jaunus klientus.

Twitter mārketings, twitter sekotāju iegūšana

Twitter mārketings ir efektīvs veids, kā komunicēt ar šīs sociālās platformas lietotājiem. Tā ir kā online dienasgrāmata, kurā cilvēki raksta un ievieto informāciju par sev aktuālākajiem jaunumiem un arī privātās dzīves notikumiem. Twitter sociālā platforma ir īpaša ar to, ka katru dienu to apmeklē vairāk kā 10 miljonu lietotāju un katru mēnesi vairāk kā 200 miljonu lietotāju. Līdz ar milzīgo aktivitāti un apmeklējumiem, Twitter ir lielisks veids, kā iegūt jaunus klientus un popularizēt savu uzņēmumu vai produktus. Protams ir jāsaprot tas, kā sasniegt konkrēto mērķauditoriju un izveidot pareizu komunikāciju ar saviem sekotājiem.

Pirms Twitter kampaņas uzsākšanas, ir svarīgi izpētīt Jūsu uzņēmuma nozari, piedāvātos pakalpojumus vai produkciju, lai izprastu to, kādas darbības būtu efektīvākās jaunu sekotāju un klientu piesaistīšanai. Kampaņas stratēģija, kura būs izstrādāta, lai definētu konkrētus īstermiņa un ilgtermiņa mērķus, uz ko tiekties, strādājot ar Jūsu Twitter kontu. Lai piesaistītu jaunus sekotājus un pārvērstu tos par potenciālajiem klientiem, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizu saturu, būt aktīvam un komunicēt ar saviem sekotājiem. Twitter kampaņa dos Jums lielisku iespēju palielināt sava uzņēmuma popularitāti digitālajā vidē un veicināt biznesa attīstību.

Mazare Twitter kampaņas rezultāti
Klienta "Mazare Clothing" Twitter kampaņas rezultāti

Mūsu programmatūra palīdzēs Jūsu Twitter kontam būt aktīvam 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā! Kā? Pavisam vienkārši – Uzstādot Jūsu Twitter kontu, mums ir iespēja automātiski sasniegt miljoniem lietotāju. Pēc atrašanās vietas, interesēm, sekotāju daudzuma un aktivitātes, kā arī citām vērtīgām funkcijām. Tiešo ziņu sūtīšana un aktīva darbība Twitter platformā, laika gaitā, ļaus Jums sasniegt vēlamo mērķauditoriju un popularizēt savu biznesu. Tā ir bezmaksas reklāma katram, kurš prot izmantot šo sociālo platformu un realizēt savas idejas tiešsaitē!

Aktīva darbība sociālajos tīklos laika gaitā palīdzēs Jums sasniegt tūkstošiem un miljonu lietotāju. Ir vairāki veidi, kā komunicēt ar saviem klientiem un izveidot saikni starp Jums un Jūsu klientu. Pareiza komunikācija un darbības interneta vidē veicinās pozitīvas atsauksmes par Jūsu uzņēmumu ilgtermiņā. Ar plašu un aktīvu sekotāju kopienu Jums būs lielāka iespēja palielināt savu peļņu un samazināt savus tēriņus reklāmai. Mūsu zināšanas un pieredze palīdzēs Jums izveidot un uzturēt efektīvu Twitter kampaņu, lai iegūtu jaunus klientus un attīstītu uzņēmējdarbību.

LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti