VAIRĀK PAR MUMS..

Mēs esam dinamiska komanda ar vienu mērķi

Palīdzēt augt Jūsu biznesam

Yoursite.lv projekts tika izveidots 2014. gadā, taču paši pirmsākumi meklējami jau skolas gados, kad prieka pēc tika sākts strādāt ar dažādu, nelielu mājas lapu izveidi un dizainiem. Turpinot iesākto, esam apvienojušies komandā ar vēl lielāku vēlmi pilnveidot un attīstīt uzņēmuma darbību digitālajā vidē.

Izstrāde 90%
Mārketings 90%
Dizains 85%

Ko mums patīk darīt ar atdevi un prieku?

Izstrādāt mājas lapas

Katram klientam nodrošināt kvalitatīvu mājas lapas izstrādi, ievērojot klienta prasības un vīziju. Uzlabot mājas lapas funkcionalitāti un dizainu līdz ar jaunu tehnoloģiju un tendenču parādīšanos digitālajā vidē.

Izstrādāt interneta veikalus

Izpētīt jūsu produkta veidu un mērķauditoriju, kas palīdz mums izveidot precei atbilstošu dizainu un funkcijas, vēlāk ļaujot jums ērti pārvaldīt jūsu interneta veikalu.

Attīstīt jūsu sociālo tīklu kontus

Analizēt jums piemērotāko mērķauditoriju, izstrādāt stratēģiju un darbības plānu, kā arī izmantot mūsu programmatūru, lai uzlabotu jūsu sociālo tīklu kontu popularitāti un atpazīstamību.

Veidot saturu

Mūsu misija ir atrast pareizos vārdus jūsu projektam un idejai. Izveidojot katram klientam individuālus, specifiski pielāgotus tekstus, mēs uzlabojam arī Google meklēšanas rezultātus.

Optimizēt SEO

Izmantojot mūsu SEO optimizācijas zināšanas un rīkus, palīdzēt katram mūsu klientam nokļūt TOP pozīcijās Google meklētājā, kas turpmāk veicina projekta attīstību un jaunu klientu plūsmu.

Izveidot dizainu

Mums patīk eksperimentēt un radīt jaunas, interesantas idejas. Tieši tāpēc esam gatavi Jums palīdzēt atrast un izveidot atbilstošu dizainu jūsu uzņēmuma logotipam, vizītkartei vai mājas lapai.

Vai Jums ir jautājums?

LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti