KAS IR SEO?

SEO(no angļu val. “Search Engine Optimization”), ir meklētāju programmu/dzinēju optimizācija. Tas ir darbību kopums, kas ir vērsts uz konkrētu mājas lapas optimizāciju meklētājprogrammām, kā piemēram – Google, Bing, Yahoo, Yandex.. ar mērķi sasniegt labākas pozīcijas meklētāja rezultātos, rakstot konkrētu atslēgas vārdu vai terminu.

kas ir seo

Piemēram, ja jūs nodarbojaties ar kokmateriālu tirdzniecību, un cilvēki Google meklētājprogrammā meklēs – “nopirkt koka dēļus”, meklētājprogramma “atklās” mājas lapas, kas ir saistītas ar šo konkrēto atslēgas vārdu vai frāzi. Un protams, parasts lietotājs pārsvarā spiedīs uz to, ko redzēs TOP 3, jeb labāko rezultātu, ko meklētāja dzinējs ir piedāvājis. Ja jūs nebūsiet meklētāja augstākajās pozīcijās, visticamāk, klientu neiegūsiet un pārdot nesanāks.. – Bet tam visam ir arī risinājums – SEO optimizācija.

Kā tiek noteiktas pozīcijas meklētājprogrammā?

SEO optimizācijas darbības sevī iekļauj izmaiņu veikšanu mājas lapas struktūrā, saturā, atslēgas vārdos un citās ne mazāk svarīgās lietās(iekšējā SEO optimizācija), kā arī šobrīd svarīgāko – saišu izveidošanas veikšanu (ārējā SEO optimizācija). Visas šīs darbības ir nepieciešamas, lai meklētāju programmas roboti, spētu “nolasīt” (indeksēt) jūsu mājas lapu, uztvertot atslēgas vārdu atbilstību pašam mājas lapas saturam un izstrādātajam(kas bieži mainās) meklētājprogrammas algoritmam, kas novērtē jūsu mājas lapas kopējo stāvokli. Attiecīgi, ja robots uztvers optimizēto, vēlamo informāciju, jūsu mājas lapa tiks novērtēta augstāk meklētāja rezultātos.

LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti