Kā iegūt Instagram sekotājus un lielāku bilžu popularitāti?

Kā iegūt Instagram sekotājus un lielāku bilžu popularitāti?

Tas vairs nav noslēpums, ka Jūsu biznesam vai projektam jābūt aktīvam Instagramā – kur atrodas vairāk kā 500 miljoni lietotāju. Tas ir lielisks rīks, lai strādātu ar sociālo mārketingu un sasniegtu potenciālos klientus visos pasaules nostūros.

Lai uzlabotu savu Instagram konta popularitāti, Jums ir nepieciešama regulāra aktivitāte un saziņa ar Instagram lietotājiem, kas varētu būt arī Jūsu jaunie klienti. Līdz ar lielāku aktivitāti un kontaktu ar Instagram lietotājiem, jums ir lielāka iespēja iegūt jaunus sekotājus savam Instagram kontam. Jo lielāka ir Jūsu auditorija un sekotāju skaits, jo vairāk jūs piesaistīsiet uzmanību savām bildēm un līdz ar to arī brendam vai projektam. Šeit būs daži padomi, lai Jūs savu Instagram kontu varētu padarīt daudz piesaistošāku un iegūt daudz jaunus sekotājus. Neaizmirstiet, ka darbs ar Instagram mārketingu ir arī pacietības jautājums.

Izmanto Instagram rīku priekšrocības

Līdz ar to, ka Instagrams piedāvā pārslegt kontu uz biznesa profilu, kas būtībā ļoti atspoguļo Facebook biznesa profilus, tas dod lielu priekšrocību izveidot biznesa portfolio un pievienot “saziņas” pogu, atļaujot lietotājiem pa tiešo sazināties ar Jums e-pasta vai zvana veidā, kas ir liels bonuss priekš uzņēmumiem.

Līdz ar saziņas pogu, biznesa kontiem ir iespējams aplūkot “iebūvēto” Instagram statistiku, analizēt katras bildes vai video skatījumus un izpētīt savu auditoriju. Ja Jūs jau izmantojat Instagramu priekš sava biznesa vai projekta, iesakām obligāti konvertēt savu kontu uz biznesa profilu, lai piekļūtu šiem bezmaksas palīgrīkiem. Jo vairāk Jūs sapratīsiet, kā Jūsu saturu uztver Jūsu sekotājs, jo lielāka iespēja Jums būs piedāvāt viņiem tieši to, ko un kad viņi vēlas.

Uztici sava konta attīstību profesionāļiem

Nenoliedzami labs veids, kā pareizi sadalīt savu darbu attiecībā uz biznesa izaugsmi ir uzticēt dažus no pienākumiem izpildīt profesionāļiem, kas ļaus Jums koncentrēties uz savu biznesu vai projektu, tikmēr profesionāļu komanda atbildēs par Jūsu Instagram konta attīstību.

Yoursite.lv Instagram mārketinga komanda Jums palīdzēs sasniegt visus mērķus, kas saistīti ar Instagram sekotāju un klientu piesaisti ilgtermiņā.

Mēs esam attīstijuši simtiem Instagram kontus, sākot ar fitnesa kategoriju, līdz pat fotogrāfiem un mēbelēm. Ar mūsu programmatūras palīdzību, idejām, zināšanām un kreatīvo pieeju Instagram mārketings mums ir labākais draugs, un arī šobrīd, mēs palīdzam vairāk kā 20 Instagram klientiem veicināt ilgtermiņa izaugsmi un popularitātes veicināšanu Instagram platformā.

Izmanto citas sociālu tīklu platformas

Ja Jūsu biznesam vai projektam ir jau esoša auditorija citās sociālo tīklu platformās, kā Facebook, Twitter vai Linkedin. Izmanto šos tīklus, un aicini pievienoties sekot arī Jūsu Instagram kontam. Ja cilvēki Jums jau seko šajās platformās, tad viņi ir noteikti ieinteresēti Jūsu piedāvājumā – izmanto to!

Ir jāņem vērā arī tas, ka ne vienmēr visas Jūsu bildes sasniegts katrs sekotājs. Daudzi lietotāji pārstāj lietot konkrētu sociālo tīklu platformu vai kļūst aktīvāki citā. Jūsu uzdevums ir izmantot visas sociālo tīklu platformas, ne tikai Instagram, lai iegūtu vairāk uzmanības un intereses no lietotājiem un jūsu auditorijas.

sociālie tīkli

Neuzbāzies savai auditorijai

Jūs vēlaties piedāvāt saviem sekotājiem tik daudz, lai Jūsu konts paliek klientu redzes lokā, taču nevēlaties, lai klientiem tas liktos uzbāzīgi un pārāk daudz, jo mūsdienās cilvēkiem ātri apnīk vai arī kaitina pār lieku liela reklāma un tas var veicināt Jūsu klientam atsekot Jūsu profilam.

Šobrīd nav maģiskas formulas, lai saprastu to, cik ir nepieciešams ievietot bildes, lai tas jūsu sekotājam neliktos pārāk daudz. Taču sāksim ar vienkāršu taktiku, ja Jūsu auditorija ir visa pasaule, tad noteikti būtu nepieciešams iekļauties visas laika joslās un ievietot vienu bildi no rīta, un vienu vakarā, vai arī maksimāli trīs bildes, sekojoši, vienu no rīta, vienu pa dienu un vienu vakarā. Izmantojot biznesa profila statistiku, izpētiet, kādā laikā Jūsu bildes tiek apskatītas vairāk, izdariet secinājumus un lieciet bildes tad, kad Jūsu sekotājam ir īstais atrasties Instagram platformā.

Uzrunā un atbildi saviem sekotājiem

Ja kāds no taviem sekotājiem komentē tavas bildes, velti laiku tam, lai atbildētu viņam, jo šīs vienkāršās atbildes veicinās lojalitāti starp Jūsu Instagram kontu un lietotāju.

Noteikti veido uzrunājošu saturu, kas veicinās sekotājus komentēt un “laikot” tavas bildes. Piemēram, bildes apakšā izvieto aprakstu: “Atzīmējiet divus draugus, kam noteikti patiktu šis”. Šādi uzrunājoši gājieni, var palīdzēt piesaistīt vairāk jaunus sekotājus un konta aktivitāti, kas laika gaitā uzlabos kopējo darbību skaitu Jūsu Instagram profilā.

Izveido interaktīvu #hashtagu

Izveidojot savu, interaktīvo #hashtagu, tu vari iegūt lielisku saikni starp saviem sekotājiem. Labs veids, kā izmantot šo stratēģiju ir lietot #hashtagu ar foto, kur tiek izmantots Jūsu nopirktais produkts vai pakalpojums.

Piemēram, izveidojot #hashtagu Jūsu kompānijai dod iespēju publicēt bildes atkal, iesaistot arī Jūsu klientu, kas veicinās lojalitāti un arī to, ka sekotājs izmantos jūsu #hashtagu, lai nokļūtu Jūsu profilā. Ik reizi, kad kāds ieliks foto ar Jūsu #hashtagu, lietotājs atklās visus savus sekotājus Jūsu kompānijai kā arī pašus produktus – bezmaksas reklāma!

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar Instagram mārketingu, droši sazinieties ar mums.

LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti