Pieci Instagram privātuma iestatījumi, par kuriem tev būtu jāzina

Pieci Instagram privātuma iestatījumi, par kuriem tev būtu jāzina

Privātuma aizsardzība ir svarīga visos sociālajos tīklos, un Instagram nav nekāds izņēmums.

Ar 500 miljoniem ikmēneša lietotāju, potenciālā auditorija, kas varētu aplūkot tavu profilu, ir milzīga.

Mēs izskatīsim dažus vienkāršus padomus, kurus tu vari pielietot, lai uzturētu savu profilu un tā saturu drošībā.

Noslēp atrašanās vietas datus

Visdrīzāk tu nevēlies, lai jebkurš svešinieks varētu aplūkot tavas atrašanās vietas datus. Lai atiestatītu atrašanās vietas informāciju no tavām fotogrāfijām, atver konkrēto bildi, uzspied uz trīs punktiņiem, kas atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī, izvēlies „Edit”. Tad nospied uz atrašanās vietas informāciju, kas izvietota bildes augšpusē, un nospied „Remove Location”.

Lai nodrošinātu, ka arī nākotnē pie tavām bildēm neparādās tava atrašanās vieta, tev ir jāmaina Instagram pieeja tava telefona atrašanās vietas datiem.

iPhone īpašniekiem ir jādodas iestatījumu sadaļā, tad jānospiež „Privacy”, tad „Location Services”. Atrodi Instagram, uzspied uz tā, un nomaini pieeju atrašanās vietai uz „Never”.

Tas nozīmē, ka tu varēsi izvēlēties, kad pievienot atrašanās vietu, ievietojot fotogrāfijas, bet tas nenotiks automātiski, kā iepriekš.

Nobloķē aizdomīgus lietotājus

Tāpat kā daudzos citos sociālajos tīklos, arī Instagram tu vari nobloķēt lietotājus, kas liek tev justies nekomfortabli. Tādā veidā tu paslēpsi visu savu saturu no viņiem.

Lai nobloķētu lietotāju, atver viņa profilu, tad uzspied uz trim punktiņiem ekrāna augšpusē. Sarakstā izvēlies opciju „Block User”.

Manuāli apstiprini postus, kuros tu esi atzīmēts

Instagram noklusējuma iestatījumi paredz, ka, ja kāds atzīmē tevi savā bildē vai video, tas automātiski parādīsies arī tavā profilā. Tā ir laba ideja to nomainīt, lai tu varētu izlemt, ko citi cilvēki redz saistībā ar tevi.

Dodies uz savu profilu un nospied uz ikonu, kas atrodas ekrāna labajā pusē, kas izskatās pēc kvadrātiņa ar cilvēku iekšā tajā.

Tad atver sadaļu „Photos of you”. Tad nospied uz trim punktiņiem augšējā labajā pusē un izvēlies „Tagging Options”. Tagad tu vari nomainīt iestatījumus uz „Add Manually”, un tu spēsi skatīt un apstiprināt postus, kuros tu tiec atzīmēts, pirms tie parādās tavā profilā.

Samazini mirkļbirku lietošanu

Kad tu pievieno mirkļbirkas jeb hashtags pie publiska Instagram posta, šis posts būs redzams atbilstošās mirkļbirkas lapā.

Mirkļbirkas ir lielisks veids, kā padarīt saturu redzamu, bet, ja tu nevēlies, lai tavas bildes un video varētu apskatīt svešinieki, ir laba ideja ierobežot to lietošanu.

instagram privātums

Izveido privātu profilu

Visbeidzot, ja iepriekš aprakstītie soļi nav pietiekami, lai liktu tev justies droši, galējais veids, kā nodrošināt savu privātumu Instagram, ir pāriet uz privātu profilu.

Tiklīdz tu to izdarīsi, vienīgi tavi sekotāji varēs aplūkot tavus postus, un jauniem kontaktiem būs jānosūta tev sekošanas pieprasījums, ja tie vēlas apskatīt tavu saturu, kā arī sekotāju un sekojamo sarakstu.

Lai izveidotu privātu profilu, tev jādodas uz sava profila lapu, un jāizvēlas iestatījumu sadaļa. Virzies uz leju iestatījumu sarakstā, kur atradīsi opciju „Private account”.

Lai uzzinātu vairāk par Instagram sociālo tīklu platformu, kā arī par to, kas ir instagram mārketings, piesakies bezmaksas konsultācijai, šeit.

LIVE ČATS
LIVE ČATS
Jautājumi, problēmas, nepieciešama palīdzība? Mēs esam šeit lai palīdzētu!
Ielādē...
LIVE čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko 2 stundu laikā!
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Vai Jums ir jautājums? Rakstiet mums!
:
:
Šī saruna ir beigusies
Vai saruna bija noderīga? Lūdzu atstājiet savu balsi
Labi Slikti